+48 501 841 430G+
Produkujemy przewody do hydrauliki siłowej wszelkich rodzajów według specyfikacji Klienta oraz wykonujemy produkcję seryjną. Dzięki pełnemu asortymentowi końcówek i przewodów jesteśmy wstanie zakuć m.in. przewody standardowe, bliźniacze, teflonowe, termoplastyczne oraz specjalistyczne do wysokich temperatur i ciśnień. dowiedz się więcej >>
Zajmujemy się regeneracją używanych przewodów hydraulicznych, klimatyzacyjnych oraz stosowanych w układach kierowniczych. Ponadto łączymy uszkodzone węże do myjek wysokociśnieniowych. Wychodząc naprzeciw zwiększającym się wymaganiom Klientów oferujemy dojazd samochodu serwisowego do klienta. dowiedz się więcej >>

O firmie

Firma HYDRO MAX od 2006 roku działa na rynku hydrauliki siłowej w Siedlcach. Od początku działalności naszym celem jest zdobycie zaufania Klientów, dlatego staramy się aby każdy Klient był usatysfakcjonowany i wrócił do nas ponownie oraz polecił nas innym.

Podstawową działalnością naszej firmy jest produkcja oraz serwis elastycznych przewodów hydraulicznych. Przewody wykonujemy z komponentów i węży renomowanych krajowych i zagranicznych producentów. Uzupełnieniem naszej oferty jest sprzedaż szerokiej gamy towarów i usług stosowanych w hydraulice siłowej i pneumatyce.

Wysoką jakoś oferowanych usług zapewnia profesjonalny park maszynowy oraz wykwalifikowana kadra fachowców.

Dokładamy wszelkich starań aby jakoś oferowanych towarów i usług oraz ciągłe poszerzanie asortymentu zaspokoiło potrzeby Klientów.

Dlaczego my?

  • Doświadczenie
    DoświadczenieNasza firma od 2006 roku specjalizuje się w produkcji przewodów hydraulicznych oraz sprzedaży szerokiej gamy produktów hydrauliki siłowej.
  • Profesjonalizm
    ProfesjonalizmZapewniamy fachową, szybką i kompleksową obsługę Klientów, gwarantując usługi na najwyższym poziomie.
  • Niezawodność
    NiezawodnośćDzięki współpracy z krajowymi i zagranicznymi producentami komponentów oferujemy produkty najwyższej jakości.

ul. Starowiejska 223F
08-110 Siedlce

tel. +48 501 841 430
e-mail:  

Godziny otwarcia:

pn.- pt.:   8:00 - 17:00

sobota:   8:00 - 12:00 po uprzednim kontakcie telefonicznym

© 2024 HYDROMAX. Wszelkie prawa zastrzezone. Wykonanie: Projektowanie stron internetowych